Ogłoszenie - Leader Service International S.A.

Logo firmy

Leader Service International S.A.

O firmie:

Pilnie poszukiwana opiekunka do starszej Pani w Schwaigu/Niemcy

OP/12/12

USŁUGI/Służba zdrowia i medycyna
Opieka / Pomoc domowa

Opis stanowiska:

Leader Service International S.A., poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku: Opiekunka osób starszych w Niemczech Początek pracy: od zaraz Miejsce pracy: Schwaig Do opieki jest starsza pani, która samodzielnie się porusza i cierpi na lekka demencję. Toaletę wykonuje sama. Pacjentka jest osobą komunikatywną. Pani mieszka sama w domku jednorodzinnym. Zadania: -Zapewnienie opieki osobie podopiecznej -Wykonywanie codziennych czynności. Osoby zainteresowane prosimy o podanie numeru kontaktowego e-mail: opiekunka@lsisa.pl Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leader Service International S.A. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn 29.08.97r. O ochronie dany

Miejsce zatrudnienia: Schwaig, Niemcy

Początek zatrudnienia: 2012-12-15

Czas zatrudnienia: do 3 miesięcy

Wymiar: cały etat

Wymagania: - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Gotowość do pracy w Święta Bożego Narodzenia - Miłe usposobienie

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

- Legalną pracę w Niemczech - Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek świąteczny - Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - Ubezpieczenie - Zwrot kosztów podróży - Stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec.

Wymagane od kandydatów dokumenty:

cv ze zdjęciem

Osoba kontaktowa: Joanna Borzkiewicz

Telefon osoby kontaktowej: 00122570202

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook