Ogłoszenie -

Logo firmy

O firmie:

Firma OTTO Sp. z o.o. jest jednym z liderów doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.

Operator wózka widłowego

USŁUGI/Magazynowanie
Produkcja przemysłowa - inne

Opis stanowiska:

Poszukujemy operatorów z doświadczeniem, z certyfikatem. Również osób bez doświadczenia, chętnych na kurs dla operatorów wózków widłowych. Do obowiązków osoby na wyżej wymienionym stanowisku będzie należała obsługa wózka widłowego.

Miejsce zatrudnienia: , Holandia

Początek zatrudnienia:

Czas zatrudnienia: od 6 do 12 miesięcy

Wymiar: cały etat

Wymagania: Bardzo dobra dobra znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki). Mile widziane doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego.

Wymagany język angielski, na poziomie: płynny biegły

Oferujemy

Zakwaterowanie i transport do miejsca pracy na terenie Holandii, koszt 75 euro. Certyfikat na wózki widłowe na całą UE. Kontrakt półroczny, w tym 2 tygodnie urlopu. Osoby, które posiadają jedynie polskie uprawnienia przeszkolimy w Holandii, po przepracowaniu min 6 miesięcy otrzymają holenderski certyfikat operatora wózka widłowego.

Wymagane od kandydatów dokumenty:

CV plus list motywacyjny

Osoba kontaktowa:

Telefon osoby kontaktowej: (58) 661 31 38

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook