Ogłoszenie - Solid Service

Logo firmy

Solid Service

O firmie:

Lokalizacja: Holandia Branża: Produkcja Obecnie firma McDoit poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: PRACA PRZY FILETOWANIU KURCZAKÓW (Holandia)

Filetowanie drobiu - kurczaki (Holandia)

PRODUKCJA/Artykuły spożywcze, alkohole i napoje
Żywność i napoje - Produkcja

Opis stanowiska:

- praca na linii przy produkcji filetów z drobiu - obróbka filetów z drobiu za pomocą noża - praca na dłuższy okres czasu - praca w systemie dwu zmianowym

Miejsce zatrudnienia: cała Holandia , Holandia

Początek zatrudnienia: 2013-09-01

Czas zatrudnienia: od 6 do 12 miesięcy

Wymiar: cały etat

Wymagania: - doświadczenie na zmechanizowanej linii produkcji filetów z drobiu - wymagane doświadczenie w pracy z nożem, na linii produkcyjnej przy wykrawaniu filetów - umiejętność filetowania, trybowania, wykrawania kości z uda kurczaka - prawo jazdy kat. B -mile widziane - znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Stawka za godzinę - uzależniona od wieku pracownika wg holenderskich stawek wiekowych oraz w zależności od doświadczenia. * stawki po odciągnięciu kosztów podatku, zakwaterowania i ubezpieczenia Podstawowa ilość godzin pracy tygodniowo : 40/tyg. Praca tymczasowa na czas od 3-12 miesięcy (możliwe przedłużenie kontraktu). Wyjazdy co tydzień w każda sobotę, w poniedziałek początek pracy. Prosimy przy przesyłaniu CV o dokładne opisanie umiejętności: Czy preferuje Pan/Pani prawo- czy lewostronne filetowanie? Ile kilogramów na godzinę (filetów) przerabiał/a Pan/Pani w firmie? Z iloma osobami pracował/a Pan/Pani na linii? Czy potrafi Pan/Pani: obcinać skrzydełka, trybować, luzować kurczaka? CV prosimy wysyłać na praca@solidservice.pl w temat wpi

Wymagane od kandydatów dokumenty:

CV

Osoba kontaktowa: Solid Service

Telefon osoby kontaktowej: 0048426370057

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook