Ogłoszenie - Skoda

Logo firmy

Skoda

O firmie:

ASO

Mechanik SKODA (grupa Volkswagen)

USŁUGI/Inne
Inne

Opis stanowiska:

Mechanik samochodowy praca w Wielkiej Brytanii Z DOSWIADCZENIEM W AUTORYZOWANYM SERWISIE Skoda Diagnostyka na poziomie dobrym Angielski przynajmniej komunikatywny Dobre stawki KONTRAKT STALY Nie pobieramy zadnych oplat od kandydatow. Prosimy o CV na: talent@horizonsrecruitment.co.uk HORIZONS RECRUITMENT INTERNATIONAL Lider Rekrutacji do ASO w Anglii www.horizonsrecruitment.co.uk tel 00447761637664

Miejsce zatrudnienia: Wielka Brytania, Wielka Brytania

Początek zatrudnienia: 2014-01-01

Czas zatrudnienia: od 6 do 12 miesięcy

Wymiar: cały etat

Wymagania: Mechanik samochodowy praca w Wielkiej Brytanii Z DOSWIADCZENIEM W AUTORYZOWANYM SERWISIE Skoda Diagnostyka na poziomie dobrym Angielski przynajmniej komunikatywny Dobre stawki KONTRAKT STALY Nie pobieramy zadnych oplat od kandydatow. Prosimy o CV na: talent@horizonsrecruitment.co.uk HORIZONS RECRUITMENT INTERNATIONAL Lider Rekrutacji do ASO w Anglii www.horizonsrecruitment.co.uk tel 00447761637664

Wymagany język angielski, na poziomie: nie znam

Oferujemy

Wymagane od kandydatów dokumenty:

CV

Osoba kontaktowa:

Telefon osoby kontaktowej:

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook