Ogłoszenie - Niemiecki Pracodawca

Logo firmy

Niemiecki Pracodawca

O firmie:

Dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy pracowników do fabryki wiatraków elektrycznych.

Laminator

PRODUKCJA/Produkty przemysłowe i inżynieryjne
Produkcja przemysłowa - inne

Opis stanowiska:

Laminowanie elementów do wiatraków elektrycznych

Miejsce zatrudnienia: Magdeburg, Niemcy

Początek zatrudnienia: 2011-01-01

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: - minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku laminatora - komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Wymagany język angielski, na poziomie: podstawowy

Oferujemy

- stały kontrakt - bezpośrednie zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy - dobre wynagrodzenie - zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

Wymagane od kandydatów dokumenty:

Szczegółowe CV w języku niemieckim.

Osoba kontaktowa: Viktorija Janik

Telefon osoby kontaktowej: 0048586616520

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook