Ogłoszenie - German Logistic GmbH

Logo firmy

German Logistic GmbH

O firmie:

Grupa Personnel International od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.

Brygadzista magazynowy/ Team Leader

USŁUGI/Magazynowanie
Inne

Opis stanowiska:

Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o. o. Oddział w Polsce(nr cert. 12784) poszukuje dla pracownika na stanowisko: Brygadzista magazynowy/ Team Leader Miejsce pracy: Niemcy/ okolice Stuttgartu do obowiązków brygadzisty należeć będzie m.in.: • reprezentowanie firmy poprzez kontakt z niemieckim klientem, • współpraca z koordynatorem projektu, • współpraca z biurami rekrutacyjnymi na terenie Polski, • pośrednictwo pomiędzy niemieckim kierownictwem oraz polskimi pracownikami, • koordynacja pracy podległych pracowników(m.in. kontrole skompletowanych palet pod względem ilościowym oraz jakościowym), • dowóz pracowników z miejsca zamieszkania do miejsca pracy i odwrotnie, • szeroko pojęta opieka nad polskimi pracownikami, w tym dope

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Początek zatrudnienia: 8149-01-01

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: wymagania: • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, • min. wykształcenie- średnie, • prawo jazdy kat. B, • uprawnienia na wózki widłowe, • odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność, • doświadczenie w pracy magazynowej lub na produkcji(mile widziane);

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

oferujemy: • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, • zatrudnienie na postawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech, • długoterminową współpracę, • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa+ prowizja), • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, • samochód, komputer oraz telefon służbowy.

Wymagane od kandydatów dokumenty:

uprawnienia na wózki widłowe

Osoba kontaktowa: personel

Telefon osoby kontaktowej: 004834419158

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook