Ogłoszenie - Mega Partners

Logo firmy

Mega Partners


O firmie:

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Betoniarz


USŁUGI/Budownictwo
Przemysł budowlany–Budynki użytkowe i mieszkalne

Opis stanowiska:

Branża: Budownictwo Miejsce pracy: Niemcy, Marsberg, Lennestadt Szczegóły oferty: Wykonywanie prac niezbędnych na stanowisku betoniarza oraz prac murarskich. Znajomość rysunku technicznego jest koniecznością.

Miejsce zatrudnienia: Marsberg, Lennestadt, NiemcyPoczątek zatrudnienia: 2018-01-29

Czas zatrudnienia: od 3 do 6 miesięcy

Wymiar: elastyczny czas pracy

Wymagania: - 3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy, - dobra znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w pracy betoniarza na terenie Niemiec, - własny samochód na dojazd do pracy, - znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania planów, - dobry stan zdrowia - własne ubrania robocze i podstawowe narzędzia

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny


Oferujemy


- wynagrodzenie wynosi 11,75€ brutto na godzinę + 24,00€ dziennej diety przy minimum ośmiogodzinnym dniu pracy, - możliwość nadgodzin, - możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem, - kwatera w pełni wyposażona, bezpłatna, Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.


Wymagane od kandydatów dokumenty:


cv


Osoba kontaktowa: Marta Łużny


Telefon osoby kontaktowej: 0048666898577wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook