Ogłoszenie - Klient GlobalForce Services

Logo firmy

Klient GlobalForce Services

O firmie:

Niemiecka agencja zatrudnienia.

Elektryk - Niemcy

EL/N/12/13

USŁUGI/Budownictwo
Przemysł budowlany–Budynki użytkowe i mieszkalne

Opis stanowiska:

GlobalForce Services jest międzynarodową agencję rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, dla naszego klienta, niemieckiej agencji pracy tymczasowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy Zakres obowiązków: • Prace montażowo-konserwatorskie, np. układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, ogrzewanie elektryczne, montaż gniazd wtykowych, włączniki, przełączniki elektryczne). • Praca z szafami sterowniczymi

Miejsce zatrudnienia: Bawaria, Niemcy

Początek zatrudnienia: 2013-10-01

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: • Wykształcenie średnie o profilu elektrycznym • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego • Własny samochód • Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

• Stabilna umowa na warunkach niemieckich ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi • Potrzebne ubranie robocze i narzędzia zapewnione przez pracodawcę • Opieka polskojęzycznego dysponenta

Wymagane od kandydatów dokumenty:

CV

Osoba kontaktowa:

Telefon osoby kontaktowej: 0048123784830

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook