Ogłoszenie - PRONOBEL Sp. z o.o.

Logo firmy

PRONOBEL Sp. z o.o.

O firmie:

APT – PRONOBEL Sp. z o.o. Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 8780 Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży opiekuńczej. Naszym celem są zadowoleni pracownicy, dlatego zapewniamy pełne wsparcie w załatwieniu niezbędnych formalności oraz profesjonalną organizację wyjazdu do pracy jako: OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH PRACA W NIEMCZECH

Opiekun/ka, pielęgniarka osób starszych - praca w Niemczech

USŁUGI/Służba zdrowia i medycyna
Opieka / Pomoc domowa

Opis stanowiska:

Czynna opieka nad osobami starszymi w Niemczech

Miejsce zatrudnienia: Gliwice, Niemcy

Początek zatrudnienia: 2013-03-01

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: elastyczny czas pracy

Wymagania: Jeżeli jesteś osobą, która: • posiada doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i/lub chorymi, • komunikuje się w języku niemieckim, • jest uśmiechnięta i łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi, to właśnie Ciebie szukamy!

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Dołączając do nas zyskujesz: • legalne zatrudnienie, • pełne ubezpieczenie, • elastyczne terminy wyjazdów, • wysokie zarobki 800-1300 € netto, • atrakcyjne premie za współpracę i rekomendacje, • dokument A1 potwierdzający legalność zatrudnienia, • kartę EKUZ, uprawniającą do bezpłatnej opieki medycznej, • stałą opiekę koordynatora – 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu, • bezpłatne zakwaterowanie w domu podopiecznego, • bezpłatne wyżywienie, • zwrot kosztów podróży po 3 miesiącach pracy, • najlepsze oferty pracy u sprawdzonych rodzin niemieckich

Wymagane od kandydatów dokumenty:

CV

Osoba kontaktowa:

Telefon osoby kontaktowej: 0048792226226

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook